Hakkımızda

Bizi Tanıyın !

Kuruluşu 2000’li yıllara dayanan firmamız, "Kardelen Evden Eve Nakliyat" olarak faaliyete geçtik. Bu sektörde sizler için çalışmakta olan, yeniliklere açık, disiplinle tam zamanlı olarak çalışma, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir aile şirketiyiz.

Tek bir araçla çıktığımız bu yolda ilkelerimiz ve prensiplerimiz sayesine Türkiye’nin en büyük sermayeli sayılı nakliye firmaları arasında olmanın gururunu yaşıyoruz. Şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz hiç bir işimizde müşterilerimizi yarı yolda bırakmadık. Söz verdiğimiz gibi tam zamanlı ve kusursuz hizmet sunduk.

Bu güne kadar gelebilmemiz deki en büyük destekçimiz olan ve bu aileye dahil olan tüm müşterilerimize borçluyuz.

Daha iyisi için daha çok çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.

Size Garanti Veriyoruz !

Firmamızı müşterilerine daima memnuniyet garantili hizmet sunar. Vermiş olduğu bütün hizmetleri sözleşme ile garanti altına alır.

  • Hasarsız nakliye garantisi
  • Uzmanından monte ve demonte
  • İşini iyi bilen uzman kadro
  • Malınızın değerine göre sigorta
  • Para iade garantisi
  • Müşteri memnuniyeti garantisi
  • Geniş kapsamlı taşıma sözleşmesi
  • Geniş araç filosu

Misyonumuz / Vizyonumuz

Kardelen Nakliyat, şu ana kadar var olma misyonumuzu, müşterilerimizin nakliye sektöründeki ihtiyaçlarını karşılamak adına, bu alanda en iyi hizmeti sizlere sunabilmektir. Bununla birlikte sektördeki ihtiyaçları karşılamaya çalışarak misyonumuz gereği nakliye sektörüne sürekli olarak yeni fikirler ve düşünceler ile katkı sağlamaktayız.

Sahip olduğumuz vizyonumuz sayesinde kendimizi sürekli geliştirmiş ve hizmet verdiğimiz alanlarda ekibimizi ve ekipmanlarımızı geliştirmekteyiz. Bu bağlamda Asansörlü taşımacılık, Stand taşımacılığı, Nakliyat depolama hizmetleri de vererek hizmet ağımızı geliştirdik.

Personelimizin sürekli eğitimine ve gelişimine de önem vererek sahip olduğumuz vizyonumuz sayesinde onlara da katkı sağlamaktayız.

Tüm bu amaçlarımızı yerine getirerek müşterilerimiz ile birlikte büyümemizi devam ettirmek en büyük arzumuzdur.